Jesień to dobry czas na to, aby zawalczyć o siebie! Chcesz schudnąć 10, 20, a może 90 kilogramów? Z GACA SYSTEM jest to możliwe! Jak to zrobić bez względu na miejsce zamieszkania, podczas inspirujących warsztatów online podpowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Jarosław Juć oraz Paweł Lisiak. Zapraszamy już 23 i 25 października.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” to doskonała okazja do tego, aby poznać bliżej autorski program odchudzający Konrada Gacy, dzięki któremu schudły już tysiące osób z Polski i zagranicy.

Podczas najbliższych spotkań o swojej przygodzie z mądrym odchudzaniem opowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Paweł Lisiak (-28 kg) oraz Jarosław Juć, który pod okiem Konrada Gacy zredukował aż 90 kg!

We wtorek, 23 października, warsztaty online poprowadzi Jarosław Juć. Jeszcze kilka lat temu sam zmagał się z otyłością, która rujnowała jego zdrowie i przeszkadzała w realizacji marzenia o bieganiu, które z wagą 170 kg wydawało się mało realne do spełnienia. Dzięki autorskiemu programowi Konrada Gacy udało mu się je jednak zrealizować. Dzisiaj pan Jarek jest lżejszy o 90 kg, a bieganie to jego pasja do tego stopnia, że potrafi zostawić samochód i pobiec 25 km z pracy do domu, żeby nie stać w korkach.

Z kolei czwartkowe warsztaty (25 października) poprowadzi Paweł Lisiak, który dzięki pomocy Konrada Gacy 11 lat temu, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg.

Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru. Pacjenci znają go nie tylko jako terapeutę GACA SYSTEM, ale też jako trenera w lubelskim ośrodku. W pracy z pacjentami najważniejsze są dla niego dyscyplina, sumienność, systematyczność oraz chęć pracy nad sobą.

Podczas warsztatów terapeuci opowiedzą również, jak korzystając z portalu GACA SYSTEM online i wideokonferencji, można odchudzać się z nami z domu i zacząć spełniać swoje marzenia!


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!