Wiosna to doskonały moment na wprowadzenie pozytywnych zmian w życiu i realizację marzeń o szczupłej sylwetce! Po świątecznym łakomstwie przybyło Ci parę kilogramów? Chcesz schudnąć 20, 30, a może 90 kg? Jak zrobić to skutecznie, bez względu na miejsce zamieszkania, opowie terapeuta GACA SYSTEM Jarosław Juć podczas inspirujących warsztatów online, na które zapraszamy już dziś, w czwartek 5 kwietnia o godz. 19.00 .

Wiosną wraz z budzącą się przyrodą budzimy się i my – budzą się nasze ambicje, nowe marzenia, tworzymy nowe plany. W Twojej głowie także rozbudziły się marzenia o szczupłej sylwetce, redukcji kilogramów i głód nowych wyzwań? A może jest coś co chciałbyś zrobić, ale przeszkadza Ci w tym nadwaga lub otyłość?

Marzeniem Jarosława Jucia, obecnego terapeuty GACA SYSTEM, było bieganie. Niestety z wagą 170 kg to marzenie wydawało mu się mało realne do spełnienia, ale dopiął swego. Dzisiaj pan Jarek jest lżejszy o 90 kg, a bieganie to jego pasja do tego stopnia, że potrafi zostawić samochód i pobiec 25 km z pracy do domu, żeby nie stać w korkach.

Tą historię i wiele innych, nie mniej ciekawych, możecie usłyszeć od niego samego już dzisiaj, w czwartek 5 kwietnia o godz. 19.00 podczas bezpłatnego i otwartego spotkania online, które osobiście poprowadzi.

Podczas warsztatów Jarosław Juć opowie również, jak korzystając z naszego portalu GACA SYSTEM online i wideokonferencji, można odchudzać się z nami z domu i zacząć spełniać swoje marzenia.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś, w czwartek 5 kwietnia o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!