Sezon urlopowy i plażowy zbliża się wielkimi krokami. To już ostatni moment, aby przygotować się na nadejście lata, podszlifować formę i schudnąć kilka lub kilkanaście kilogramów! O tym, jak zredukować wagę bez względu na miejsce zamieszkania, podczas inspirujących warsztatów online opowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Iza Szklarska oraz Jacek Borkowski. Zapraszamy już 18 i 22 czerwca o godz.19.00.

W najbliższy poniedziałek, 18 czerwca, zapraszamy na spotkanie z Izą Szklarską, która jako terapeutka GACA SYSTEM jest olbrzymim wsparciem dla tych, którzy po wielu próbach odchudzania przestali już wierzyć w sukces! Kiedyś sama zmagała się z nadwagą. Dzięki platformie GACA SYSTEM online w ciągu kilku miesięcy nie tylko schudła 25 kg, ale także uzyskała sylwetkę fit.

Z kolei w piątek, 22 czerwca, warsztaty online poprowadzi Jacek Borkowski, który dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy zredukował 170 kg! Kiedy pan Jacek rozpoczynał przygodę z mądrym odchudzaniem ważył 265 kg, w pasie miał aż 2 metry, a obwód jego łydki wynosił 110 cm. Miał koszmarne wyniki badań i poważne problemy z poruszaniem się. Na szczęście to już przeszłość! Pan Jacek pod okiem Konrada Gacy w 2 lata schudł 170 kg. Od ponad 4 lat jest już po wyprowadzeniu z diety.

Jeśli chcesz poznać inspirujące historie przemian tych wyjątkowych terapeutów zapraszamy na najbliższe warsztaty online, podczas których Iza Szklarska oraz Jacek Borkowski sami o nich opowiedzą, ale też o tym, w jaki sposób działa nasza platforma online, dzięki której tysiące osób w Polsce i na świecie schudło z nami setki kilogramów!

TERMINY:

Iza Szklarska – poniedziałek, 18 czerwca, godz. 19.00

Jacek Borkowski – piątek, 22 czerwca, godz. 19.00


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!