Wiosna dodaje energii do działania! Wraz z budzącą się przyrodą budzimy się i my – budzą się nasze ambicje, nowe marzenia, tworzymy nowe plany. W Twojej głowie także rozbudziły się marzenia o szczupłej sylwetce, redukcji kilogramów i głód nowych wyzwań? Jak schudnąć bez względu na miejsce zamieszkania już dziś, we wtorek 10 kwietnia o 19:00 opowie Paweł Lisiak, terapeuta GACA SYSTEM.

Dzisiejsze warsztaty online poprowadzi Paweł Lisiak, obecny terapeuta GACA SYSTEM, który dzięki pomocy Konrada Gacy 11 lat temu, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg.

Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru. Pacjenci znają go nie tylko jako terapeutę GACA SYSTEM, ale też jako trenera w lubelskim ośrodku. W pracy z pacjentami najważniejsze są dla niego dyscyplina, sumienność, systematyczność oraz chęć pracy nad sobą.

Podczas warsztatów terapeuta przybliży też działanie GACA SYSTEM online oraz naszego systemu wideokonferencji – narzędzia do odbywania konsultacji żywieniowo-treningowych- niezależnie od części świata, w której obecnie przebywasz! Zapraszamy już dziś, we wtorek 10 kwietnia o godz.19.00.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś, we wtorek 10 kwietnia o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!