Zrób sobie prezent na święta i sylwestra! Zadbaj o swoje zdrowie, samopoczucie i rozpocznij odchudzanie. Wkrocz w Nowy Rok pełna energii i witalności. Osoba, która ma do zrzucenia ok. 40 kg w pierwszym miesiącu może schudnąć z nami nawet 7-8 kg!

Jacek Borkowski w pierwszym miesiącu schudł 25 kg, a całkowicie zredukował aż 170 kg realizując proces przez platformę GACA SYSTEM online! Podczas wtorkowych warsztatów opowie, jak pójść w jego ślady i schudnąć skutecznie i mądrze bez względu na miejsce zamieszkania. Przybliży również, jak działa nasza platforma odchudzania online, która umożliwia realizację procesu z dowolnego miejsca na świecie. Zapraszamy już w najbliższy wtorek, 18 grudnia, o godz.19.00.

Pan Jacek jeszcze kilka lat temu ważył 265 kg i, jak sam przyznaje, żegnał się już z życiem. Dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy udało mu się schudnąć aż 170 kg, odzyskać zdrowie i dziś, jako terapeuta GACA SYSTEM, sam pomaga innym w realizacji marzeń.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już w najbliższy wtorek, 18 grudnia o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!